.

.

Лакеринк Липшин-Црвено Трепкање Од Шисеидо За Унисе-0. Оз Сјај За Усни

Лакеринк Липшин-Црвено Трепкање Од Шисеидо За Унисе-0. Оз Сјај За Усни

DEN 375.84
Износ

Овие притиснати сенки за очи во прав се полни со пигмент за боја што е направена за покривање и траење. Овие треперливи сенки ќе му дадат на секој глам суптилен навестување на сјај или удар на металик. Лакеринк Липшин - 305 Црвено Трепкање Од Шисеидо За Унисекс-0,2 мл Сјај за Усни.

R

Им се допаѓа и на купувачите