.

.

Шисеидо Совршен Руж, #Рд Салон, 0. Оз

Шисеидо Совршен Руж, Рд Салон, 0. Оз

DEN 367.84
Износ

Богата, живописна боја која ги обвива вашите усни со само еден сјаен капут. Кремастата текстура со негувачки состојки ја подобрува состојбата на усните со редовна употреба. Специјално извајана форма и агол дизајнирани да создадат убава завршница. Шисеидо Совршен Руж, #Rd305 Салон, 0.14 Мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите