.

.

Масло Од Памучно Семе Долготраен Липлинер-Неутрален Темно од Корес За Жени-0. Оз Липлинер

Масло Од Памучно Семе Долготраен Липлинер-Неутрален Темно од Корес За Жени-0. Оз Липлинер

DEN 3.33
Износ

Овој молив за липлинер збогатен со негување масло од памучно семе, масло од јојоба и антиоксидантни витамини. Мека и мазна за нанесување, создава совршена, долготрајна дефиниција околу контурата на усните без пердуви. Овој молив за липлинер збогатен со негување масло од памучно семе, масло од јојоба и антиоксидантни витамини.

R

Им се допаѓа и на купувачите