.

.

Шисеидо Совршен Руж, #или Ден Лили, 0. Оз

Шисеидо Совршен Руж, или Ден Лили, 0. Оз

DEN 3.00
Износ

Богата, живописна боја која ги обвива вашите усни со само еден сјаен капут. Кремастата текстура со негувачки состојки ја подобрува состојбата на усните со редовна употреба. Специјално извајана форма и агол дизајнирани да создадат убава завршница. Шисеидо Совршен Руж, #Ор418 Ден Лили, 0.14 Мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите