.

.

Мулти-Стап-Ви Ставив Магија Од ИЛИЈА Убавина За Жени-0. Оз Мулти-Стап

Мулти-Стап-Ви Ставив Магија Од ИЛИЈА Убавина За Жени-0. Оз Мулти-Стап

DEN 502.24
Износ

Овој лесен и моќен лосион се топи во кожата со состојки богати со хранливи материи како заштитен Витамин Е за 24 часа негување на влага. Ја остава кожата неверојатно мека, мазна и негувана. Мулти-Стап-Ви Ставив Магија Од Илија Убавина За Жени - 0,15 мл Мулти-Стап.

R

Им се допаѓа и на купувачите