.

.

Смел Кармин-Џулиет 0. оз Кармин

Смел Кармин-Џулиет 0. оз Кармин

DEN 3.00
Износ

Кармин : - оваа луксузна формула богата со пигменти се лизга на интензивна боја со целосна покриеност со еден удар. Специјално врежан куршум, облечен во мат-црна метална кутија, открива неверојатно скулпторски дизајн. НАРС Смел Кармин-џулиет 0.14 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите