.

.

Генерал Гол Сјаен Кармин-Пош од бареминерали За Жени-0. оз Кармин

Генерал Гол Сјаен Кармин-Пош од бареминерали За Жени-0. оз Кармин

DEN 1.00
Износ

Овој гол кармин се лизга како путер и обезбедува средно, градежно покривање на усните со богата кремаста текстура и сјаен сјај. Формулиран е со природни масла и путери кои ги измазнуваат и условуваат усните со кремаста боја со средна покриеност. Генерал Гол Сјаен Кармин-Пош од бареминерали За Жени-кармин од 0,12 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите