.

.

Ланком Руж Во Љубовта Кармин Во Боја со Висока Потенција - # 156б мадам Лале 0. оз Кармин

Ланком Руж Во Љубовта Кармин Во Боја со Висока Потенција - 156б мадам Лале 0. оз Кармин

DEN 2.00
Износ

Кармин : - бојата на усните со долга облека што сакате да ја носите. Останува и никогаш не избледува. Со до шест часа носење, нуди прекрасна удобност. Откријте ја бојата на усните што најдобро ве опишува и оставете ја бојата на усните да зборува за да го открие вашето расположение, во секое време од денот. Ланком Руж Во Љубовта Кармин Во Боја со Висока Потенција - # 156б Мадам Лале 0,12 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите