.

.

Клиника Поп Од Клиника, . Оз Боја На Усните + Прајмер - Слива Поп

Клиника Поп Од Клиника, . Оз Боја На Усните + Прајмер - Слива Поп

DEN 3.33
Износ

Оваа 100 проценти боја на усни без мирис обезбедува лесна формула која трае до осум часа. Се лизга без напор, создавајќи модерно-кадифена завршница што ги одржува усните удобни додека бојата останува вистинита. ИМЕ на брендот : КЛИНИКА.

R

Им се допаѓа и на купувачите