.

.

Диор Зависник Усна Сјај, Мат Розова, 0. Оз

Диор Зависник Усна Сјај, Мат Розова, 0. Оз

DEN 375.84
Износ

Чист мелем кој ја подобрува вашата природна боја на усните додека ги навлажнува и заштитува усните. Овој свилен кармин реагира со хемијата на усните за да создаде посебна нијанса која ќе трае цел ден. Овој свилен кармин реагира со хемијата на усните за да создаде посебна нијанса која ќе трае цел ден.

R

Им се допаѓа и на купувачите