.

.

Шисеидо Руж Руж Кармин-Рд Руж Рум удар 0. оз Кармин

Шисеидо Руж Руж Кармин-Рд Руж Рум удар 0. оз Кармин

DEN 200.00
Износ

Кармин : - Обвиткајте ги усните во живописна црвена боја, траен сјај и богата влага со Кармин Руж Руж. Прашокот за вклопување и Врска се прилепува на усните за совршена боја и завршница што не избледува. Кремасти и навлажнувачки, усните остануваат мазни и живописни. Шисеидо Руж Руж Кармин-Rd504 Руж Рум удар 0.14 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите