.

.

Козметика Декадентен кармин убавина . Оз

Козметика Декадентен кармин убавина . Оз

DEN 223.20
Износ

Луксузен повеќенаменски кармин кој продолжува мазно. Ги одржува вашите усни здрави и убави со своите одлични омекнувачки и антиоксидантни состојки. Се препорачува за секојдневна употреба. Кревет Глава Декадентен Кармин-Убавина ОД ТИГИ За Жени-кармин од 0,14 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите