.

.

Сакаше Руж Кармин - Фасциниран Од Хелена Рубинштајн За Жени-0. оз Кармин

Сакаше Руж Кармин - Фасциниран Од Хелена Рубинштајн За Жени-0. оз Кармин

DEN 3.33
Износ

Овој кармин измазнува, навлажнува и дава интензивен сјај. Има кремаста и мазна текстура за непречено лизгање низ усните, а нејзината боја е долготрајна. Има кремаста и мазна текстура за непречено лизгање низ усните, а нејзината боја е долготрајна.

R

Им се допаѓа и на купувачите