.

.

Ureе Лаудер Чиста Боја Љубов Кармин - # Голи Градот 0. оз Кармин

Ureе Лаудер Чиста Боја Љубов Кармин - Голи Градот 0. оз Кармин

DEN 3.00
Износ

Кармин : - бојата создаде приспособете ја забавната и смела боја на усните со состојки добри за вас кои помагаат да се изедначат усните и да се обнови влагата. Во четири мода-напред завршува. Хидратантна формула која обезбедува долготраен ефект. Ureе Лаудер Чиста Боја Љубов Кармин - # 140 Гол Град 0.12 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите