.

.

Pе Лаудер Чиста Боја Завист Мат Скулптура Кармин - # Неонски Азалеа 0. оз Кармин

Pе Лаудер Чиста Боја Завист Мат Скулптура Кармин - Неонски Азалеа 0. оз Кармин

DEN 1.00
Износ

Кармин : - третман пред шампон за ултра сува коса. Оваа специјална богата формула ќе ја ревитализира и спречи дехидрацијата. Косата веднашсе чувствуваат поеластично, меко и сјајно. Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Мат Скулптура Кармин - # 210 Неонски Азалеа 0.12 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите