.

.

Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Течна Усна Напивка, Непослушен Наивен, 0. Оз

Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Течна Усна Напивка, Непослушен Наивен, 0. Оз

DEN 1.33
Износ

Ureе Лаудер Чиста Боја Завист Течна Усна Напивка Во Непослушен наивен е формула внесена со еликсир што создава луксузно удобна, сатенско-мат завршница. Кремастата формула богата со влага се лизга во едно без напор со задебелена течна боја која трае до осум часа. Чиста Боја Завист Течни Усна Напивка - #240 Непослушен наивни 0.24 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите