.

.

Луксузна Боја На Усните - Розов Облак од Боби Браун За Жени-0. оз Кармин

Луксузна Боја На Усните - Розов Облак од Боби Браун За Жени-0. оз Кармин

DEN 400.00
Износ

Кармин со целосна покриеност, витамин Ц и е-внесен што ги полни усните, поддржува природен колаген и го измазнува изгледот на линиите и брчките. Доаѓа обвиткан во елегантна, златна цевка. Луксузна Боја На Усните - 14 Розов Облак од Боби Браун За Жени-0,13 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите