.

.

Луксузна боја на усните - # Атомска портокалова од Боби Браун за жени - 0. Оз кармин

Луксузна боја на усните - Атомска портокалова од Боби Браун за жени - 0. Оз кармин

DEN 2.67
Износ

Цврсто покривање, витамин Ц и е-инфузионирано кармин што ги раздвојува усните, поддржува природен колаген и го измазнува изгледот на линиите и брчките. Овој кармин го мачи усните и го минимизира изгледот на фини линии и брчки. Цврсто покривање, витамин Ц и е-инфузионирано кармин што ги раздвојува усните, поддржува природен колаген и го измазнува изгледот на линиите и брчките.

R

Им се допаѓа и на купувачите