.

.

Синџир кармин - светла природна од кармин кралица за жени - 0. Оз кармин

Синџир кармин - светла природна од кармин кралица за жени - 0. Оз кармин

DEN 488.32
Износ

Овој грешник е крајниот мат кармин со целосна покриеност со пигмент од 90 проценти. Формулата за грешници носи кремавост на едно ново ново ниво. Формулацијата се лизга, трае убаво. Овој грешник е крајниот мат кармин со целосна покриеност со пигмент од 90 проценти.

R

Им се допаѓа и на купувачите