.

.

Estee lauder чиста боја завист хидрантен крем кармин, # смел

Estee lauder чиста боја завист хидрантен крем кармин, смел

DEN 266.88
Износ

Боја со моќност да ги трансформирате усните, вашиот изглед, вашиот став. Мулти-фацетираните пигменти ги завиткаат усните со димензионално влијание во боја и извајана дефиниција. Нашиот ревитализирачки комплекс за влага помага во омекнување, мазно и веднаш да ја разгали површината на усните со влага. Оваа формула, исто така, ја подобрува бариерата за влага на усните за да помогне во заклучувањето на хидратацијата и усните на состојбата со текот на времето. Заситува усни со изработка на изјави, носена боја дизајнирана да ги ласкаат сите тонови на кожата и потколениците. Мелта без напор за да создадете луксузна, мазна крем финиш. Завртете усни рамномерно со неспорно удобна, кремаста текстура. 8-часовно носење. Ослободени од парабени, фталат и минерално масло. Дефинирајте, извадете ги и обликувајте ги усните со овој кармин што ги хидрира и запечатува во комплексот за влага . Формулата нуди разни нијанси додека непречено се лизга со кремаста текстура што ги остава усните меки и опаѓаат . мулти-фацетираните пигменти создаваат дефиниција . усните изгледаат убаво обликувани, извајани, кривини.

R

Им се допаѓа и на купувачите