.

.

Смашбо Биди Легендарен Кармин-Прв Пат Мат 0. оз Кармин

Смашбо Биди Легендарен Кармин-Прв Пат Мат 0. оз Кармин

DEN 613.76
Износ

Кармин : -кармин натоварен со пигмент во мат и крем завршува што се лизга на брилијантна боја со само едно лизгање. Свилените мат збогатени со витамини остануваат ставени без сушење или нерамномерно таложење на усните. Smashbox Биди Легендарен Кармин-Прв Пат Мат 0,1 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите