.

.

Бурбери Бакнежи - # Темноцрвена Розова 0. оз Кармин

Бурбери Бакнежи - Темноцрвена Розова 0. оз Кармин

DEN 0.33
Износ

Кармин : - богата мешавина од пигменти со сатенска завршница и сјајни полимери дава сјајна брилијантност на бојата, додека формулата без тежина дава прилагодлив резултат на шминка, еден бакнеж во боја дава недооценена сјајност. Бурбери Бакнежи - # 53 Црвено Розова 0.11 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите