.

.

Момчиња и Девојчиња Боја На Усните - кира од Том Форд За Жени - 0. оз Кармин

Момчиња и Девојчиња Боја На Усните - кира од Том Форд За Жени - 0. оз Кармин

DEN 375.84
Износ

Ова е ограничена колекција на гламурозни, хидратантни бои за усни во мат, крем и метални завршетоци, со посакувани нијанси. Долготраен и удобен за носење. Ова е ограничена колекција на гламурозни, хидратантни бои за усни во мат, крем и метални завршетоци, со посакувани нијанси.

R

Им се допаѓа и на купувачите