.

.

Затемнет Регенератор За Усни - Никој Бебе Од ИЛИЈА Убавина За Жени-0. оз Кармин

Затемнет Регенератор За Усни - Никој Бебе Од ИЛИЈА Убавина За Жени-0. оз Кармин

DEN 510.24
Износ

Усните Како Шеќерен Пилинг за Усни помагаат да се полира сувата кожа за супер-мазна завршница подготвена за мелем. Масирајте кристали на усните за нежна ексфолијација, а потоа исплакнете. Затемнет Регенератор За Усни - Никој Бебе Од Илија Убавина За Жени-кармин од 0,14 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите