.

.

Младокрвен Молив За Усни - Пино 1. Оз Усна Лагер

Младокрвен Молив За Усни - Пино 1. Оз Усна Лагер

DEN 375.68
Износ

Лагер за усни : - овие кремасти моливи ги обликуваат, линираат и пополнуваат усните, помагајќи да се спречат пердувите на боите на усните. Формулата за сушење што ги одржува усните удобно хидрирани. Јангблод Усна Лагер Молив - Пино 1.1 мл Усна Лагер.

R

Им се допаѓа и на купувачите