.

.

Стила Останете Цел Ден Течен Кармин-0 0. оз Кармин

Стила Останете Цел Ден Течен Кармин-0 0. оз Кармин

DEN 3.00
Износ

Кармин : - оригиналната моќност! Престојот На стила Цел Ден Течниот Кармин обезбедува долготрајна боја со лесно, супер удобно чувство и мат финиш што останува на место до 6 часа континуирано носење и никогаш не ги остава усните да се чувствуваат суви. Стила Останете Цел Ден Течен Кармин-Кармин 0 0,1 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите