.

.

Боја на усните - # шпански Розова од Том форд За Жени - Оз Кармин

Боја на усните - шпански Розова од Том форд За Жени - Оз Кармин

DEN 2.33
Износ

Луксузен кармин со кремаста, заситена формула за долго носење. Специјално третираните пигменти во боја се мешаат за да дадат чиста боја со совршена рамнотежа на сјајност за полиран финиш. Луксузен кармин со кремаста, заситена формула за долго носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите