.

.

Том Форд Ултра Богата Боја На Усните - # Се Врти Околу Мене 0. оз Кармин

Том Форд Ултра Богата Боја На Усните - Се Врти Околу Мене 0. оз Кармин

DEN 375.84
Износ

Кармин : - Добијте веднаш еластични усни со хидратантната 'Ултра Богата Боја На Усните на ТОМ ФОРД УБАВИНА."Давајќи прозрачен сјај," Се Врти Околу Мене " се лизга во топла праскаво-беж нијанса. Кремастата, лесна текстура нуди долготрајна, мазна завршница. Том Форд Ултра Богата Боја На Усните - # 06 Се Врти Околу мене 0,1 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите