.

.

Руж Привлечност Прозрачна Интензивна Боја На Усните-Ново Чудесно Од Шанел За Жени-0. оз Кармин

Руж Привлечност Прозрачна Интензивна Боја На Усните-Ново Чудесно Од Шанел За Жени-0. оз Кармин

DEN 223.20
Износ

Тоа е интензивна, долга боја на усни со целосна покриеност и сатенска завршница. Ги остава усните еластични и заштитени со траен комфор. Неговата испорача целосна покриеност и го зголемува интензитетот на сенката. Ги остава усните еластични и заштитени со траен комфор.

R

Им се допаѓа и на купувачите