.

.

Лабсолу Руж Хидратантно Обликување На Бојата На Усните - # Паради-Мат од Ланком За Жени-0. оз Кармин

Лабсолу Руж Хидратантно Обликување На Бојата На Усните - Паради-Мат од Ланком За Жени-0. оз Кармин

DEN 223.20
Износ

Лансиран од дизајнерската куќа На Роберто Кавали во 2004 година. Овој машки мирис има мешавина од бергамонт, рузмарин, ѓумбир, кардамон, боздоган, орис, пачули, кедрово дрво, мошус и кориндер. Се препорачува за специјални прилики. Лабсолу Руж Хидратантно Обликување На Бојата На Усните - # 389 Паради - Мат Од Ланком За Жени-кармин од 0,12 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите