.

.

Чиста Боја Љубов Кармин - # Небото Високо 0. оз Кармин

Чиста Боја Љубов Кармин - Небото Високо 0. оз Кармин

DEN 1.67
Износ

Кармин : - бојата создаде приспособете ја забавната и смела боја на усните со состојки добри за вас кои помагаат да се изедначат усните и да се обнови влагата. Во четири мода-напред завршува. Хидратантна формула која обезбедува долготраен ефект. Ureе Лаудер Чиста Боја Љубов Кармин - # 260 Небото Висока 0.12 мл Кармин.

R

Им се допаѓа и на купувачите