.

.

Герлен Руж Г Де Герлен Исклучителна Целосна Боја На Усните, Гаркон, 0. Оз

Герлен Руж Г Де Герлен Исклучителна Целосна Боја На Усните, Гаркон, 0. Оз

DEN 0.33
Износ

Ултра богата, кремаста текстура со спектакуларна боја и трајно држење. Збогатени со состојки за нега на усните, како што се див путер од манго, тигарска трева и смола од гугул, усните се навлажнуваат, омекнуваат, измазнуваат и полни. Герлен Руж Г Де Герлен Исклучителна Комплетна Боја На Усните, 25 Гаркон, 0,12 Мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите