.

.

Изјава за бареминерали Мат Течна Боја на Усни - Опкружен 0. оз Кармин

Изјава за бареминерали Мат Течна Боја на Усни - Опкружен 0. оз Кармин

DEN 1.67
Износ

Кармин : - кармините што даваат задебелена, целосна покриеност, заситена боја со едно лизгање со сјајна завршница. Тоа помага да се омекнат усните и да се обезбеди непречена примена, а лесната формула е супер удобна за носење. Изјава за бареминерали Мат Течна Боја На Усните-Опкружен кармин од 0,012 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите