.

.

Лабсолу Руж Хидратантно Обликување На Бојата На Усните-Неизвесност-Крем од Ланком За Жени-0. Оз Липст

Лабсолу Руж Хидратантно Обликување На Бојата На Усните-Неизвесност-Крем од Ланком За Жени-0. Оз Липст

DEN 223.20
Износ

Ултра луксузна, хидратантна боја на усните со удобно чувство и целодневно носење. Во 44 елегантни нијанси и 3 завршетоци-проегирна, крем или мат. Плус, Витаминот е богат со антиоксиданси помага усните да бидат безбедни од агресорите на животната средина. Ултра луксузна, хидратантна боја на усните со удобно чувство и целодневно носење.

R

Им се допаѓа и на купувачите