.

.

Плејонски усни Крејон - Сос од Janeејн Иредејл за жени - 0. Оз кармин

Плејонски усни Крејон - Сос од Janeејн Иредејл за жени - 0. Оз кармин

DEN 2.33
Износ

Овој кармин има уникатна формула која се заклучува во влага до 8 часа обезбедува трајна боја и совршено хидрирани усни. Има 100 проценти навлажнувачка формула која обезбедува супер мека ултра заштита на богата боја на усните. Овој кармин има уникатна формула која се заклучува во влага до 8 часа обезбедува трајна боја и совршено хидрирани усни.

R

Им се допаѓа и на купувачите