.

.

Џејн Иредејл Пуремоист Кармин-Клои 0. оз Кармин

Џејн Иредејл Пуремоист Кармин-Клои 0. оз Кармин

DEN 613.76
Износ

Кармин : - овој кармин има уникатна формула која ја заклучува влагата до 8 часа обезбедувајќи трајна боја и совршено хидрирани усни. Има 100 проценти навлажнувачка формула која обезбедува супер мека ултра заштитна богата боја на усните. Јапеејн Иредејл Пуремоист Кармин-кармин клои 0,1 мл.

R

Им се допаѓа и на купувачите