.

.

Кармин-Забрането Црвено Од Нарс За Жени-0. оз Кармин

Кармин-Забрането Црвено Од Нарс За Жени-0. оз Кармин

DEN 375.84
Износ

Овој кармин е збогатен со витамин Е и антиоксиданси кои ги хранат усните, додека дава полумат боја за кадифена завршница. Тоа ви остава целосна покриеност и прекрасна чиста завршница за атрактивен изглед. Тоа ви остава целосна покриеност и прекрасна чиста завршница за атрактивен изглед.

R

Им се допаѓа и на купувачите