.

.

Шанел Прецизност Усна Дефинитивен-Мордор 0. Оз Усна Лагер

Шанел Прецизност Усна Дефинитивен-Мордор 0. Оз Усна Лагер

DEN 1.33
Износ

Лагер за усни : - ја подобрува формата на вашите усни и им дава совршена дефиниција со овој молив со кремаста текстура. Обезбедува долготрајна боја со целосна покриеност со полу-мат финиш што се лизга за да ги омекне и смири усните. Шанел Прецизност Усна Дефинитивен-05 Мордор 0.03 Мл Усна Лагер.

R

Им се допаѓа и на купувачите