.

.

Руж Диор Мода Боја Удобност И Носат Кармин-Деликатна Мат Од Кристијан Диор За Жени

Руж Диор Мода Боја Удобност И Носат Кармин-Деликатна Мат Од Кристијан Диор За Жени

DEN 1.67
Износ

Кармин со хидра-гел основен ефект кој се истакнува со смел сјај. Тоа е збогатено со масло за штит за да се осигура дека бојата на усните се прилепува на усните и останува ставена. Ги остава усните со поттик на сјај и боја со големо влијание со неверојатна удобност. Тоа е збогатено со масло за штит за да се осигура дека бојата на усните се прилепува на усните и останува ставена.

R

Им се допаѓа и на купувачите