.

.

Ленти Полу Излечен Гел Налепници ЗА НОКТИ Ув Ламба Потребни Гел Обвивки

Ленти Полу Излечен Гел Налепници ЗА НОКТИ Ув Ламба Потребни Гел Обвивки

DEN 186.88
Износ

Опис на производоткарактеристики : Сосема нови иполу излечени гел обвивки, со огромни сорти на бои совршено ќе ја задоволат вашата дневна модна побарувачка. Уживајте во маникир од сега многу лесно се става, се спушта и со УВ светлина за само неколку минути. Отстранувањето е исто така прилично лесно, ги олупи со дрвен стап или прсти.Сакате да имате маникир во стилот на кројач, салон? Нашиот гел комплет за нокти е дефинитивно најдобар избор. Ќе се забавувате правејќи маникир дома или канцеларија наместо шајка salon.No потребни се повеќе врвни мантили бидејќи веќе е интегриран во нашиот гел шајка wraps.No оштетување на вашите нокти. Тие можат да траат до 2 недели кога целосно ќе се излечат СО УВ светлина.Спецификации : Материјал : Налепница : CS041/CS042/CS043/CS044/CS045/CS046/CS047/CS048/CS049/CS050/CS051/CS052/CS053 Package Вклучува : 1/13 Налепници За Нокти : 1.Ве молиме, дозволете грешки од 1-2 см поради рачно мерење, проверете дали не ви пречи пред да нарачате.2.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. 16 Ленти Полу-Излечен Гел Налепници ЗА НОКТИ Ув Ламба Потребни Гел Обвива.

R

Им се допаѓа и на купувачите