.

.

Ла Бои Лак Полски Омилени Розова Кутија

Ла Бои Лак Полски Омилени Розова Кутија

DEN 3.00
Износ

Дајте подарок на уникатни сопствени нокти СО ЛОС АНЏЕЛЕС БОИ лак Фаворизира подарок сет-збир на фаворизира, за вашите фаворизи. Овој празничен комплет доаѓа со 18 координативни бои на лак за нокти и разновидни завршетоци, вклучувајќи сатен, трепет и сјај – совршен за создавање тотално шик дизајни и акцентни нокти. Хроматските фаворизирања во Боја е збирка на неверојатни црвени, смели бобинки, не толку здодевни неутрални и блескави блескави-идеална колекција за секој љубител на едноставно слатки манис и педис. Без разлика каков изглед сакате вие или вашите фаворизи, лос Анџелес Боите Лак Фаворизира подарок сетови има се што ви треба! Л. А. БОИ Лак Фаворизира, Боја Хроматски, 18 парчиња • лак подарок сет • Сет вклучува 18 Мини Боја Лудост ноктите лакови • 18 х нето ст. 0.17 fl. Оз. • Без суровост • Л. А. Бои Лак Фаворизира Во Боја Хроматски може да се користи со Л.А. Бои Лудост Во Боја лакови за нокти и додатоци за нокти • други Л. А. Бои Лудост Во Боја лакови за нокти и додатоци за нокти продадени одделно.

R

Им се допаѓа и на купувачите