.

.

Замрзнат сет на педикир од маникир

Замрзнат сет на педикир од маникир

DEN 0.67
Износ

Време за мани/педи? Овој замрзнат тематски комплет за бања за убавина е одговорот! Овој сет има сè што му треба на замрзнат вентилатор? Четири убави полиња, датотеки, сепаратори на пети, па дури и пар флип -апостолки, едниот со Ана и другата со Елса.

R

Им се допаѓа и на купувачите