.

.

Кехуо гел лак За Нокти Уметност За Нокти ЛАК ЗА НОКТИ ЛЕД ГЕЛ лак за Нокти 15мл, Материјали За Нокти За Домашен Салон

Кехуо гел лак За Нокти Уметност За Нокти ЛАК ЗА НОКТИ ЛЕД ГЕЛ лак за Нокти 15мл, Материјали За Нокти За Домашен Салон

DEN 271.84
Износ

Боја гел лак За Нокти Уметност За Нокти ЛАК ЗА НОКТИ ЛЕД ГЕЛ лак за Нокти 15млкарактеристики : и еколошка состојка. и натопете го лакот за нокти, но најниска цена.МОЖЕ да се излечи СО ЛЕР кога ќе се исуши, нанесете го вториот слој и повторно излечете со светилка или ЛЕД светилка. Чекор 5. Палто со отстранлив горниот слој, кој може да направи сјае, а потоа излечи со светилка или ЛЕД светилка. Чекор 6. лепливата површина со натопен памук со средство за чистење. ●НАДГРАДЕН ГЕЛ за НОКТИ за ГРАДЕЖНИ НОКТИ е Дизајниран Со иновативна формула, овој разноврсен градител на гел е совршен за 7 неверојатни апликации, вклучително и како основен слој, врв на зграда, зајакнување на преклопување, продолжување на должината, обликување на ноктите и прицврстување на лажни врвови за нокти / скапоцени камења / накит. Нашиот градежен гел за нокти за нокти е погоден за да го изградите изгледот за кој отсекогаш сте сонувале и да го постигнете најдобриот модерен гел мани со салонски изглед дома со мала надокнада. ●ЈАСНО СЈАЈНО ПРОДОЛЖУВАЊЕ на НОКТИТЕ е подебел гелот за нокти на градителот, што ќе им помогне на ноктите посилни, но голема конзистентност со природните нокти. Гелот за нокти градител ќе ги направи ноктите убави и удобни. Гелот за нокти градител е лесен за употреба на вистинска температура. Топлината е прва и прави тврд гел за нокти на вистинска температура, гелот за нокти на градител ќе биде течен, што има одлично самонивелирање. Гелот за нокти на градителот лесно се шири и брзо се лекува, што е јасно и не е заматено и сјајно и убав изглед. ●ПОПРАВКА НА НОКТИ И УМЕТНОСТ за НОКТИ ● гелот за нокти на градителот може да ги зацврсти вашите долги нокти или да се ослободи од големиот дебел грд нокт и да го наполни за да биде убав, гелот за нокти на градителот може да се користи за над природните нокти за да бидат заштитени. Затоа, одлична идеја е често да користите тврд гел за нокти за да добиете убави и здрави нокти. Можете исто така да нанесете гел за нокти за градење за да добиете друг изглед со мешање украси за нокти, сјај во прав за нокти, кристали итн. Лесно се добива домашен салон и создава стилски изглед на ноктите. €КРЕТУЕЛНО БЕСПЛАТНО И ЗДРАВО нашиот гел за нокти содржи здрави состојки и состојки без токсини. Нема груби состојки или лепила што доведуваат до оштетени нокти, парабен и без суровост, анти-чипс, низок мирис и пријателски за кожата. ●СОВЕТИТЕ може да предизвикаат алергиска реакција преку контакт со кожата. Внимателно прочитајте ги упатствата за употреба. Професионално формулирани и се користат само за нокти. Избегнувајте контакт со очите, устата и кожата. Во случај на контакт со нив, исплакнете веднаш со вода. Доколку има некаков инцидент, веднаш контактирајте го докторот. Престанете да го користите производот доколку се развие црвенило и чешање. Чувајте го подалеку од дофат на деца.

R

Им се допаѓа и на купувачите