.

.

Ревлон Максимална Брзина Брз Сув Емајл за Нокти, 24К, 0. фл оз

Ревлон Максимална Брзина Брз Сув Емајл за Нокти, 24К, 0. фл оз

DEN 1.67
Износ

Новиот Ревлон Со Максимална Брзина брз сув емајл за нокти има патентирана формула со вграден горен слој што се крева на површината за да формира сјаен, ултра мазен маникир со зајакнувачка моќ. Патентирана формула со ппг-2 диметикон (силикон) се крева на површината на ноктот за да создаде вграден горниот слој. Скапоцен Камен / Минерален Комплекс за зацврстување и заштита на ноктите. Нежна формула не жолти нокти. Оваа ставка не е за продажба На Островот Каталина.

R

Им се допаѓа и на купувачите