.

.

Влажен N Wild Fergie Nail Polish, холивудска прошетка на слава, 0. fl. Оз

Влажен N Wild Fergie Nail Polish, холивудска прошетка на слава, 0. fl. Оз

DEN 2.00
Износ

Рок на сите страни на Датчес од Flossy to Fierce во fergified нијанси со влажна N Wild Fergie Nail боја. Оваа ексклузивна колекција е одраз на разноврсноста на пејачот, со изглед, од глам-starвездата глам до Phunky Hip до злобно нечистотија. Секоја сенка на трендот го отелотворува експерименталниот стил на Ферги, специјално формулиран со сјајни, конфети, хроми, металики и ексклузивни неонски пигменти кои нудат бесконечни креации за дизајн на нокти. Боја на ноктите, Холивудска прошетка на славните A009. Полски за нокти А и исполнет во Кина.

R

Им се допаѓа и на купувачите