.

.

Залепена лубеница на ноктите за нокти и виолетова сјај

Залепена лубеница на ноктите за нокти и виолетова сјај

DEN 1.00
Износ

Го заковаше! Претворете ги ноктите во уметничко дело со асортиман на стапче за нокти Блингер! Ова стапче за налепница за нокти го прави лесно и забавно да ги правите ноктите! Примената на налепницата за нокти е супер едноставна, само превртете ги налепниците за нокти на ноктите и voila! Имате свеж маникир што ќе умрете за да го покажете! Овој прекрасен комплет дури вклучува алатка за кутикули и датотека за нокти за да ви помогне да го постигнете тој чист изглед на мани! Касетите доаѓаат во 2 од 5 слатки дизајни : лубеница, виолетова сјај, мулти-обоени starsвезди, розов шеврон или розови искри! Секој кертриџ има 20 налепници за нокти- тоа се вкупно 40 налепници за нокти! Добијте совршено стилизирани нокти во 3 лесни чекори : само „вчитајте“ кертриџ за стапче за нокти во апликаторот, „нанесете“ налепница за нокти на ноктите и „завршете“ на изгледот со израмнување и пополнување! Стапчето за нокти на Блингер не бара апсолутно никакво суво време, така што можете веднаш да се испуштите! Најдобро од сè, нема хаос за да се грижите! Стапчето за нокти Блингер го прави истурениот лак за нокти кошмар од минатото! Затоа, додадете го стапчето за нокти во вашата колекција Блингер и трепете ја забавата! Веднаш глам нокти! Со стапчето за нокти Блингер, можете да добиете совршено стилизирани нокти во ниеден момент! 5 дизајни- 40 налепници за нокти! Касетите за стапчиња за нокти Блингер доаѓаат 2 од 5 слатки дизајни на налепници како лубеница, виолетова сјај, мулти-обоени starsвезди, розов шеврон и розови искри! Секој кертриџ има 20 налепници за нокти- тоа е вкупно 40 налепници за нокти! Лесен за употреба! Стапчето за нокти Блингер е супер едноставно за употреба, само превртете ги налепниците за нокти на ноктите и имате супер симпатичен маникир што сигурно ќе ги донесе комплиментите! Нема суво време! Затегнете се во еден момент! Со кертриџот за стапче за нокти Блингер, никогаш нема да мора да се грижите за размачкање на ноктите додека чекате да се исушат! Само тркалајте и одете! Нема хаос! Нема повеќе истурен лак! Стапчето за нокти на Блингер е брзо, лесно и бесплатно без хаос! Забавувајќи се на забавата! Има толку многу додатоци на Блингер и пакувања за полнење за да се соберат! Добијте ги сите и трепете ја забавата!.

R

Им се допаѓа и на купувачите