.

.

Ноктите Кристали Сјае Лесно Паста Не-Паѓа Три-димензионални DIY ПЕНЛИВИ Сјајот Фау Дијамант Шарм Ноктите Материјали

Ноктите Кристали Сјае Лесно Паста Не-Паѓа Три-димензионални DIY ПЕНЛИВИ Сјајот Фау Дијамант Шарм Ноктите Материјали

DEN 1.33
Износ

Опис : со долготраен сјај и осветленост, оваа декорација за уметност на ноктите ќе ги направи вашите нокти поблескави и гламурозни, правејќи да се истакнете во толпата.Дизајнирана со бројот 2023, оваа декорација за уметност за нокти е многу модерна и тренди, совршена Како новогодишен подарок за пријателите или семејството за да го изрази прекрасното исчекување на новото year.It изработен е од метален материјал.Должината на оваа декорација за уметност на ноктите е 1,6 см, а ширината е 0,7 см. Оваа декорација за уметност на ноктите е совршено погодна за девојче, жени, студентки, жени итн.Име на предметот : Уметност За Нокти Кристали Материјал : Метал Карактеристики : Исклучителна, Лесна За Залепување, Сјајна, Широка Апликацијаголемина Детали : Л : 1,6 см/0,63", В : 0,7 см/0,28 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Уметност За Нокти Кристали со долготраен сјај и осветленост, оваа декорација за уметност на ноктите ќе ги направи вашите нокти посјајни и гламурозни, правејќи да се истакнете во толпата. Дизајнирана со бројот 2023, оваа декорација за уметност за нокти е многу модерна и тренди, совршена како новогодишен подарок за пријателите или семејството за да го изрази прекрасното исчекување на новата година. Изграден е од метален материјал. Должината на оваа декорација за уметност на ноктите е 1,6 см, а ширината е 0,7 см. Оваа декорација за уметност на ноктите е совршено погодна за девојче, жени, студентки, жени итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите