.

.

Флуоресцентни Кристали За Нокти Со Мешана Големина Стакло Со Рамен грб Блескав 3д Самостојни Декорации За Нокти За Нокти

Флуоресцентни Кристали За Нокти Со Мешана Големина Стакло Со Рамен грб Блескав 3д Самостојни Декорации За Нокти За Нокти

DEN 1.00
Износ

Флуоресцентни, ако ги осветлите овие нокти кристали за некое време, тоа ќе свети во мракот.Лесен за употреба, заштедува време и напор и ги прави вашите нокти да изгледаат уникатно.Изработена од стакло, осветлената уметност за нокти е еколошка и безбедна за употреба.Изберете од 8 видови вежби за нокти и измешајте големини за да одговараат на вашите потреби во различни ситуации.Совршен за семејства и салони за нокти, ќе ве направи пошармантни и шармантни.Боја : прикажи како слики.Материјал : големина на стакло : прикажи како слики може да има мали разлики во бојата во зависност од резолуцијата.Можеби има мала грешка поради различни мерења. 1* ноктите уметност кристали во собата. Овие кристали за нокти се флуоресцентни, ако го осветлите одреден временски период, ќе свети во темнина. Штрасовите со рамен грб се лесни и удобни за нанесување,што е заштеда на време и напор. Блескавите украси за уметност на ноктите се направени од стакло,што е еколошки и безбедно за употреба. Постојат 8 типа на кристали за уметност за нокти од кои можете да изберете,задоволувајќи ги вашите различни потреби во различни прилики. Флуоресцентните кристали за нокти се погодни за употреба во домашни и уметнички салони за нокти, што ве прави погламурозни и шармантни.

R

Им се допаѓа и на купувачите