.

.

Лажни Нокти, Дизајнирани Модни Вештачки Нокти Реален Изглед Лесен Трим За Свадба ЗА САМ За Забава За Ноќта На Вештерките За Салон За Нокти За Маскирани LG07,LG08, LG09, LG10,

Лажни Нокти, Дизајнирани Модни Вештачки Нокти Реален Изглед Лесен Трим За Свадба ЗА САМ За Забава За Ноќта На Вештерките За

DEN 111.84
Износ

Лажни Нокти, Дизајнирани Модни Вештачки Нокти Доживотен Изглед Лесен Трим За Свадба ЗА Сам за Забава За Ноќта на Вештерките За Салон За Нокти ЗА Маскирани LG07,LG08,LG09,LG10,Lg11specipacianication : Тип На Ставка : Лажни Нокти Materail : ABSQuantity : 24pcscharterictures : можете лесно да ја завршите извонредната убавина на ноктите дома, модерната убавина на ноктите, секој сет има12 Големини 24 Парчиња Опционално, Можете Да Ја Изберете Најдобрата Големина за вас. Список на пакети : 24 х Лажни Нокти 12 Различни големини, без разлика која е големината на ноктите, можете сами да ги изберете најсоодветните нокти, лесни за средување и поднесување на омилената должина и форма. Дизајниран модерен и уникатен, жив изглед, целосна покриеност лажниот нокт ви овозможува да добиете потенок прст. Погоден за различни места, идеален избор за забава, забава за танцување, свадба, состаноци и секојдневен живот, го привлекува вниманието на луѓето насекаде.

R

Им се допаѓа и на купувачите