.

.

дијанелоја Нокти Кристали Пенливи Креативна Форма Живописна Боја Декоративна Легура 3Д Луксузен Апстракт Љубов Срце Шарм Накит Златен

дијанелоја Нокти Кристали Пенливи Креативна Форма Живописна Боја Декоративна Легура 3Д Луксузен Апстракт Љубов Срце Шарм Накит

DEN 159.84
Износ

Име на предметот : Нокти Кристали Материјал : Легура Карактеристики : Сјајна, привлечна, Широка Примена, Дии Детали : Дијаметар : 0,8 см/0,31"(Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 10 х Кристали За Нокти Нашите ПЕНЛИВИ 3д украси за нокти лесно се комбинираат со хартии за нокти, налепници, светки и други стилски додатоци за нокти. Дизајнот на живописни бои и апстрактни љубовни форми на срце го прават попривлечен и уникатен. Според вашите вистински потреби, нашите ПЕНЛИВИ 3д украси за нокти не се само одличен избор за дизајни на уметност за нокти, туку и одличен декоративен додаток за футроли за телефони, чанти, чевли, гитари, таблети итн. Изграден е од легиран материјал. Дијаметарот на овој производ е 0,8 см. Овој производ е погоден за салон за нокти, жени, мажи, девојче, студентка, дама итн.

R

Им се допаѓа и на купувачите